Včelárske potreby - Jozef Rusnaček

Partner Partner

Chmelnica 234
    Stará Ľubovňa 064 01
    Slowakei
+421 915 143 921
joz.rusnacek@gmail.com

Hledáme sprostředkovatele obchodu pro Českou republiku

V roce 2012, jsme začali vyvíjet systém a technologii pro včelaře s myšlenkou usnadnění práce, ušetřením finančních prostředků a zkvalitněním služeb. Zúročením zkušeností během tohoto období a postupným vývojem jsme se dopracovali k tomu, že momentálně máme v nabídce bezkonkurenční produkt na trhu ,, Inteligentní včelín''.

Nabízíme univerzální plastové a dřevěně-nerezové úlove váhy a celé sestavy plastových úlů s integrovanou úlovou váhou a další elektronikou v plastových nástavcích. PLASTOVÁ úlová váha, se zabezpečovacím systémem, která je vyráběna v 3 variantách

  1. Lokální váha s displejem .......... 2525 CZK
  2. Dálková váha GSM s displejem .......... 4845 CZK
  3. Dálková váha s přídavnou váhou s displejem .......... 6630 CZK

Dřevěně-NEREZOVÁ úlová váha se zabezpečovacím systémem v 3 variantách

  1. Lokální váha s displejem ..........2525 CZK
  2. Dálková váha GSM s displejem ..........4973 CZK
  3. Dálková váha s přídavnou váhou s displejem ..........7013 CZK

INTELIGENTNÝ VČELÍN  v 3 variantách

  1. Uloví sestava  MAX s dálkovou uloví váhou GSM .......... 9180 CZK
  2. Uloví sestava  KOMPLET+ s dálkovou uloví váhou GSM .......... 9741 CZK
  3. Uloví sestava  DADANT+ s dálkovou uloví váhou GSM .......... 10 838 CZK

 Plastové úly s integrovanou elektronikou, vyrábíme jako jediný na trhu. Univerzální úlové váhy jsou momentálně cenově - funkčně to nejlepší co trh nabízí, což ocení ne jeden vášnivý včelař který se této zálibě a problematice včelaření a včel věnuje prostřednictvím našich produktů. 

Proto bychom se Vás chtěli zeptat a oslovit vás s možností zprostředkování prodeje našich Vah.

Návrh Spolupráce

Celá agenda tzn. marketing, obchod, administrativa prodeje, objednávky, fakturace, záruční a pozáruční servis by spadala na stranu výrobce, čili nás. Vaším úkolem by bylo reagovat na požadavky zákazníka - včelaře, informovat o vlastnostech produktu, zaregistrovat případnou objednávku, nebo komunikaci se zákazníkem a tyto informace posunout nám. Z následného prodeje vaší objednávkou, nebo objednávkou přes náš eshop vámi doporučeného zákazníka, by Vám náležela provize 5% z prodaných produktů, která Vám bude následně vyplacena . Pokud byste měli zájem o vzorek do vaší prodejny, umíme vám poskytnout produkt se slevou 50% z celkové ceny váhy. Kontaktní údaje na váš obchod, bychom zveřejnili na našem internetovém portálu do oddělení zprostředkování prodeje pro Českou republiku.

Věříme, že Vás naše nabídka osloví, a už teď se těšíme na vzájemnou spolupráci s Vámi.

V případě dotazů nebo bližší info nás neváhejte kontaktovat.

Spolupráca so včelárskymi organizáciami.

Návrh Spolupráce

Ponúkame Vám  bezkonkurenčnú 30% zľavu na vzorku pre vašu organizáciu na akýkoľvek typ úľovej váhy, alebo 15% zľavu na úľovú zostavu  podľa vášho výberu.  Ak by ste sa rozhodli pre partnerstvo s nami, radi by sme vašu organizáciu uviedli aj na našom internetovom portáli, čo by bola aj jedna z možností propagácie vašej včelárskej organizácie. Chceli by sme s Vami nadviazať dlhodobé partnerstvo, a podieľať sa vzájomne na výskume a vývoji, riešení problematiky včiel a včelárenia.

Veríme, že Vás naša ponuka osloví, a už teraz sa tešíme na vzájomnú spoluprácu s Vami.

V prípade otázok alebo bližšie info nás neváhajte kontaktovať.